Niniejszy regulamin określa zasady świadczenia usługi drogą elektroniczną przez firmę Ardente Design Małgorzata Bromirska z siedzibą przy ul. Andromedy 11/8, 59-220 Legnica, REGON: 021873861, NIP: 6912267575, wpisaną do rejestru Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej prowadzonego przez Ministra Gospodarki.

Świadczone usługi i zasady korzystania z serwisu

Usługi świadczone są na rzecz użytkownika Internetu i polegają na umożliwieniu bezpłatnego korzystania z udostępnionej treści na stronie blog.pdfsewingpatterns.com.

Na blogu prezentowane są treści informacyjne oraz treści reklamowe. Serwis udostępnia standardową dla tego typu witryn funkcjonalność – przeglądanie treści, wyszukiwanie treści, komentowanie, korzystanie z formularza kontaktowego, zapis do newslettera. Korzystanie z Bloga jak i poszczególnych jego funkcji jest dobrowolne.

Usługodawca ma prawo zamieszczania na Blogu treści reklamowych dotyczących usług oraz towarów Usługodawcy lub Partnerów.

Użytkownik publikując swoje wpisy (komentarze) reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność za publikowane treści. Jednocześnie właściciel zastrzega sobie prawo do usunięcia treści niezgodnych z prawem, naruszających powszechnie obowiązujące zasady moralne lub niechciane treści reklamowe.

Do korzystania z Bloga nie jest konieczne spełnienie szczególnych warunków technicznych przez komputer lub inne urządzenie Użytkownika. Wystarczający jest: dostęp do Internetu oraz przeglądarka internetowa z obsługą JavaScript i plików cookies.

Zamówienie Newslettera może nastąpić w dowolnej chwili poprzez podanie w formularzu zapisu na newsletter swojego adresu e-mail. Newsletter zawiera treści informacyjne, promocyjne lub reklamowe Sprzedawcy. Umowa na dostarczanie Newslettera zawierana jest w momencie kliknięcia na link w mailu potwierdzającym chęć przyłączenia się do biuletynu Rezygnacja z newslettera może nastąpić w każdej chwili.


Wszelkie uwagi, komentarze i pytania związane z Blogiem możesz wysyłać na maila: Kontakt